Наши осиновители

Това са хората, които подкрепиха нашата осиновителна програма.


БЛАГОДАРИМ ИМ ОТ СЪРЦЕ!
  • Дом за отглеждане и възпитание на деца, лишени от родителски “Мария Терезия” – Стара Загора
  • Галя Симеонова Маркова от гр. Велико Търново
  • Евгения Добрева от гр. Пловдив
  • X г клас на Професионална гимназия гр. Раднево
  • XI г клас на Професионална гимназия гр. Раднево.
  • XII в клас на Професионална гимназия гр. Раднево
  • Ирина Ганчева - гр. София
  • Натали Иванова - гр. Стара Загора
  • Областна управа - гр. Стара Загора
  • Регионална инспекция по околната среда и водите - град Стара Загора
  • Фирма СРА - гр. Стара Загора
  • Учениците от СОУ "Д-р Петър Берон" - град Червен бряг
  • Дорис Бутлер (САЩ)
  • Лиа Еди (САЩ)
  • Алсисон Томпкинс (САЩ)
  • Ким Шаут (САЩ)
  • Карол Виндер (UK)
  • Гери Стъд (UK)
  • Барбара Беднел (UK)
  • Екипа на телевизионното предаване "Инициативи" на телевизия Верея кабел
  • Децата от I а клас на НУ " Христо Ботев " гр. Пловдив
  • Децата от I б клас на НУ "Христо Ботев" гр. Пловдив
  • Децата от I в клас на НУ " Христо Ботев" гр. Пловдив
  • Децата от I д клас на НУ " Христо Ботев" гр. Пловдив
  • Децата от I I в клас на НУ " Христо Ботев" гр. Пловдив
  • Децата от IV в клас на НУ " Христо Ботев" гр. Пловдив
  • Фирма ОРОЛАЙНГОЛД гр. Чирпан
  • Нели Петрова Арабаджиева гр. Пловдив
  • Учениците от "Шармен хаус" и Джо Хил (UK)
  • Костас Поиразидис (Гърция)
  • Децата от III д и IV в клас от СОУ " П.Р. Славейков" гр. Стара Загора
  • Иванка Гуджева и Бранимир Вълчев гр. Бургас
  • Майкъл и Джери Бляк с. Сребърна
  • Децата от III a, III д и IV д клас от СОУ "П.Р.Славейков" гр. Стара Загора
  • Златка Стоянова Солт Лейк Сити
  • Д-р Станка Христова, гр. София
  • Александър Филипов, гр. София
  • Мирослава Божилова, гр. София
  • IV б клас ОУ "Дишо Хаджидеков" гр. Пловдив
  • IV a, IV б, IV в клас на ОУ "Алеко Константинов" гр. Пловдив
  • VI а и VII б клас СОУ " Христо Смирненски" гр. Гурково
  • Кирил Стамболиев, гр. Благоевград
  • Барбара Холи, Великобритания
  • Дарио Крус, гр. Русе
  • Анелия Павлова, гр. София
  • X г клас Професионална Гимназия гр. Раднево
  • X а клас ПГБХТ " Д. МАнделеев" гр. Стара Загора
  • I б клас НУ "Л. Каравелов" гр. Нова Загора
  • I г клас НУ " Христо Ботев" гр. Пловдив
  • II в клас НУ "Христо Ботев" гр. Пловдив
  • I a , I б и I в клас СОУ "Черноризец Храбър" гр. Пловдив
  • Сдружение " Самаряни" гр. Стара Загора
  • СНЦОД ГЕРБ Стара Загора
  • СИП Орнитология ОУ " Г. Н. Игнатиев" с. Николай Игнатиево обл. Пловдив
  • Яна Новомир Грозева - София
  • Албена Георгиева - София
  • Юлиян Пишев - София
  • Цветелина Делчева - София
  • Стела Янкова - Пловдив
  • Юлия Наскова - София
  • Георги Камов - София
  • II б клас НУ "Л. Каравелов: гр. Нова Загора
  • II, III, VII група ма ЦДГ "Малкият принц" гр. Пловдив
  • II в клас ОУ " П.Р.Славейков" - Стара Загора
  • Анелия Флорова - София
  • Мариана Тотева - София
  • ЕТ "Ел Веко - Елисавета Павлович" - София
  • Надежда Паунова – София
  • ДИКСИ ООД – Шумен
  • ЦДГ “Искра” – Пловдив
  • IVа клас СОУ “В. Левски” - Карлово
  • Ia, Iг и Iд клас СОУ “Св. Софроний Врачански” – Пловдив
  • Ia, Iб, Iв, III б клас СОУ “Черноризец Храбър” – Пловдив
  • Учениците от СОУ “Отец Паисий” – с. Куклен
  • Сем. Пандеви – Стамболийски
  • Юлияна Наскова - София
  • Тома Томов - София
  • Преслава Кирова - Габрово
  • ОДЗ "Пролет" - с. Ново село
  • Виа Нижинеринг ООД - София
  • Антония Кючукова и Иван Василев - София
  • Николай Николов - София
  • Елица Стоянова - София
  • Яна Грозева - София
  • Денкщат България - София
  • Мая Капитанова - Сунгурларе
  • Фирма Антонов - Пловдив
  • Антон Угринов - София
  • Яна Титова - София
  • Георги Угринов - София
  • Илка Дишлиева - София
  • СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" - с. Костиево
  • Стела Янкова - Пловдив
  • Лилия Хаджийска - София
  • Мария Пеева - София
  • Емил Матев - София
  • Паша Славова - София
  • Ваня Варадинова - Сливница
  • Анна Плющева - Пловдив
  • Диана Владева - София
  • Красимира Григорова - Варна
  • Иван Дончев - София
  • Георги Божиков - София
  • Христо Харлов - София
  • Надежда Пенкова - София
  • Анна Николова Новева - София
  • Фондация ЕкоОбщност - София
  • Александър Сурдолов - София
  • Евгения Петкова и Ангел Лазаров - София
  • сем. Георгиеви - София
  • Пола Попова - София
  • Бебето Виторио - София
  • Андреас Зафиракис - София
  • И-ХАУС - София
  • Сергей Митов - София
  • Ваня Гуджева и Николай Гуджев - Бургас
  • Ивайло Стойчев - София
  • Елена Митева и Десислав Вълчев - Силистра
  • Лилия Костова - София
  • Иво Георгиев - София
  • Пламен Горанов - Варна
  • Петя Петрова - София
  • Мария Илиева - София
  • КРИСТА - София
  • B.O.Y.A.N. - София
  • Иво Георгиев – София
  • Петя Петрова – София
  • Пламен Горанов – Варна
  • Божидара Новакова – София
  • Невяна Кузева – София
  • Симона Пелева – ПловдивМартин Германов – Пловдив
  • IIIа клас СОУ “Христо Борев” – Ихтиман
  • www.park4pets.com
  • Форум на Първи български зоопортал – Зоомания
  • IIа, IIIа, IVа клас СОУ “Любен Каравелов” – Пловдив
  • Д-р Александра Василева – София
  • Деница Дабижева и Красимир Проданов – София
  • Деница Вигенина – София
  • Екипът на Империя онлайн
  • Десислава Ангелова - Шумен
  • Университетски клуб за екология и устойчиво развитие UNECO
  • д-р Николай Кръстев - София
  • Боян Петров - София
  • Илиян Илиев - София
  • Мария Годинова - Пловдив
  • Къща № 11 SOS детски селища - Трявна 
  • Група "Слънчева люлка" ЦДГ "Детски рай " Стара Загора
  • Нася Георгиева Мугрева - Варна
  • Елена Стойкова - Вучкова - София
  • Анна Коевска - София
  • Сашо Василев - София
  • Доротея Маринова - София
  • Иванка Налджиева - Пловдив
  • III б клас VI СОУ "Св. Никола" - Стара Загора
  • Венета Евтимова - София
  • Павел Въжаров - София
  • Група "Ангелчета" ЦДГ "Детски рай" - Стара Загора
  • Николай Атанасов Димитров - Стара Загора
  • Вяра Крушкова - София
  • Мария Атанасова - Стара Загора
  • Стойка Вълчинова - Цалапица
  • Гергана Николова и Алексей Лазаров - София
  • СОУ "Св. Паисий Хилендарски" - Пловдив
  • ПОлина Марангозова - София
  • Силвия Кръстева - Козлодуй
  • IVб клас СОУ "Максим Горки" - Стара Загора
  • Лидия Маркова - Пловдив
  • Десислава Топалова - София
  • Децата от Център за работа с деца - Панагюрище
  • Мая Младенова - София
  • Веселина Ангелова - София
  • Иглика георгиева - Силистра
  • IVа клас СОУ "Максим Горки" - Стара Загора
  • Радослава Каназирева - разлог
  • Алена Георгиева - София
  • Изабела Царска - София
  • Диан Манолов - Варна
  • СНЦ "Бъдеще за Змейово" - с. Змейово
  • Нели Димитрова - Генова - София
  • Студентите от специалност Социална педагогика на Педагогоиески факултет при Тракийски университет - Стара Загора
  • ЦДГ "Майчина грижа" - Пловдив
  • Десислава Младенова - Пловдив
  • Христина и Георги - София
  • Децата от ОУ "Петър Берон" - Пловдив
  • IV а,в,г клас на ОУ "Св. С. Врачански" - Пловдив
  • Децата от ЦДГ "Чайка" - Пловдив
  • Децата от ОУ "Елин Пелин" - Пловдив
  • Децата от ОУ "П.К. Яворов" - с. Белащица
  • Децата от II а клас НУ "Христо Ботев" - Пловдив
  • Децата от I а и III а,б,в,г, д  клас на ОУ "Св. Патриарх Евтимий" - Пловдив
  • Децата от IV б клас на НУ "Л. Каравелов" - Нова Загора
  • Симеон Арангелов - София
  • Иванка Гуджева и Пламен Сандрев - Бургас
  • Децата от III г клас на ОУ "Райна Княгиня" - Пловдив
  • Децата от II а,б и IV а,б клас на ОУ "В. Петлешков" - Пловдив
  • Цветанка Паскова и Мира Угур - София
  • Децата от III а, б клас на ОУ "Св. П. Хилендарски" - Пловдив
  • Децата от ОУ "Св. Кл. Охридски" - Пловдив
  • Чоно Христозов - Пловдив
  • Николета Янинска - София
  • Сълза Тодорова - София
  • Женя Тинчева - Ботевград
  • XI д клас на ПГЧЕ "Ромен Ролан" - Стара Загора
  • Лариса Токова - Хасково
  • Учениците от ЧСОУ "Рьорих" - София
  • Мариета Георгиева - София
  • Найден Настов - Стара Загора
  • Учениците от ПМГ "Иван Вазов" - Димитровград
  • Ели Бахчеванова - Момин проход
  • Учениците от СОУ "Железник" - Стара Загора
  • Учениците от ОУ "Хаджи Димитър" - Пловдив
  • Студенти от НБУ
  • Учениците от СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Пловдив
  • Учениците от ОУ "Христо Ботев" - Пловдив
  • Боряна Кръстева - София
  • Витка Димитрова - София
  • Лилия Хаджийска - София
  • Радостина Стефанова - София
  • Лора Димитрова - София
  • Златко Георгиев - Силистра
  • Кирил Апостолов - София
  • Нина Колева - София
  • Клуб за български народни танци "Акцент" - София
  • Преслава Терзиева - Болярово
  • Гергана Николова и Алексей Лазаров - София
  • Яна Грозева - София
  • Павлин Неделчев - София
  • Боряна Петрова - Ямбол
  • Добромира Петрова - Ямбол
  • Дария Манова - София
  • Марияна Бояджиева - София
  • Елена Шопова - София
  • Евгени Кънчев - София
  • Силвия Стефанова - София
  • Веселина и Дамян Касапови - София
  • Ивета Попова - София
  • Милена Шиновска - Варна
  • Мадлен Борисова - София
  • Даниела Тахова - София
  • Радина Колева - Ловеч
  • Елисавета Йорданова - София
  • Евгени Кънчев - София
  • Iв клас на НУ "Любен Каравелов" - Нова Загора
  • Деница Йорданова - София
  • Симеон Георгиев - София
  • Златко Георгиев - София
  • Радослава Янева - София
  • Ангелина Апостолова и Калоян Коев - Варна
  • Любомир Панайотов - София
  • Димитър Енигбаров - София
  • Явор Цолов - София
  • Иво Наев - Козлодуй
  • Мария Германова - София
  • Ралица Коева и Светослав Станчев - Костинброд
  • Женя Тинчева - София
  • Марко Балхаузе - София
  • Евгения Коева - София
  • Васил Александров - София
  • Александър Янакиев - София
  • Десислава Лазарова - София
  • Анастасия Грозданова - София
  • Юлия Велчева - София
  • Михаела Гетова - София
  • Мария Русафина - София
  • Светла Иванова - София
  • Петя Илиева  - София
  • Емел Мехмедова - софия
  • Николай Цанков - София
  • Белгин Али - София
  • Георги Любомирски - София 
  • Еленко Стоянов - София
  • Тодор Стоянов - София
  • Ирина Йорданова - София
  • Силвия Игнатова - София
  • Силвия Горанова - София
  • Гаврилия Хараланова - София
  • Ажда Юсеин - София
  • Мина Недялкова - София
  • Малина Крумова - София
  • Атанас Дичев - Софоя
  • Екатерина Петкова - София
  • Григор Василев - София
  • Стилиян Стилиянов - София
  • Радка Кърджалиева - София
  • Нина Рангелова - София
  • Асен Балабанов - София
  • Мария Лазарова - София
  • Десислава Стефанова - София
  • Силвия Нейкова - София
  • Димитринка Маринова  - София
  • Стоян Стоянов - София
  • Антония Иванова - София
  • Златко Георгиев - София
  • Милена Симова - Благоевград
  • Убениците от IX клас на ПГЧЕ "Ромен Ролан" 0 Стара Загора
  • Милена Симеонова - Варна
  • Васил Стефанов - София
  • Нели Калнева - Стара Загора
  • Алегрина Жак Лилова - Хасково
  • Ивайло Иванов - София
  • Иван Иванов - София
  • Валери Любенов - София
  • Мария Андреева - France
  • ПГ "Слънчова люлка" на ЦДГ "Щастливо детство" - Стара Загора
  • Мартин Христов - София
  • Цветослав Нецовски - София